КОМПАНІЯ «СЛАВІТА» –
УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК СУМІШЕЙ
ДЛЯ КОНДИТЕРСЬКОЇ І ХЛІБОБУЛОЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ.

МИ СТАБІЛЬНІ

Наша компанія представлена на ринку кондитерської сировини з 1994 р., в 2012 р. ми відкрили власне виробництво. Це дозволило нам створювати високоякісну продукцію безпосередньо під потреби і смаки українського клієнта.

КЛІЄНТ ДЛЯ НАС – №1

Все що ми робимо- спрямовано на задоволення Ваших потреб. Ми виявляємо турботу про Вас, створюючи продукти, які допомагають Вам підвищити ефективність Вашого бізнесу.

СТАНДАРТ ЯКОСТІ

З початку роботи нашої компанії, ми встановили високі стандарти якості, тому використовуємо виключно найкращі інгредієнти і технології для виробництва.

МИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІ

Будучи українським виробником, ми не залежимо від зовнішніх факторів впливу на ціну. Одним з головних результатів нашої роботи є підвищення конкурентоспроможності наших клієнтів. Ставлячи перед собою завдання ми виконуємо його, усвідомлюючи, що воно повинна принести результат, якого Ви очікуєте

НАША КОМАНДА – НАША СИЛА

ІННОВАЦІЇ – ОСНОВА НАШОЇ РОБОТИ

У нашій команді зібралися висококваліфіковані професіонали, які завжди готові надати Вам підтримку та супровід на кожному з етапів співробітництва. Досвід нашої команди – наша перевага.

Ми ніколи не зупиняємося у розвитку, постійно вдосконалюємо свої продукти і розробляємо нові, виходячи з потреб ринку і Ваших побажань.